Bałtycki Krzyż Nadziei

 

Read more

Nasi Przyjaciele

Read more

Budujemy kościół z naszymi przyjaciółmi

Read more

Projekt naszego Kościoła

Read more

Motocyklowa Pielgrzymka Dwóch Krzyży

Read more

Drukuj

Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa, Sołtys, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają 17 września na Zabawę z okazji zakończenia lata, a 18 września na uroczystą Mszę Świętą sprawowaną przez Arcybiskupa i posadzenie Dębu Papieża Franciszka. Więcej informacji znajduje się na poniższym plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej: Zakończenie sezonu letniego w Pustkowie 2016
 
Drukuj

Z naszej małej nadmorskiej miejscowości Pustkowo w tym roku ruszają dwie Pielgrzymki. Pierwsza pielgrzymka to pielgrzymka biegowa Police - Pustkowo Kraków, która wyrusza z Pustkowa 24 lipca 2016 r. Druga to Szczecińska Pielgrzymka na Jasną Górę, która wyrusza 25 lipca 2016 r. Szczegóły na plakacie poniżej.

Czytaj więcej: Wielkie rzeczy w małej miejscowości Pustkowo - Dwie pielgrzymki
 
Drukuj

Ta wiadomość zelektryzowała członków małego, ale jak się okazuje bardzo prężnie działającego Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa ,bo niemożliwe stało się możliwe a oficjalne pismo od ks. Stanisława Mieszczaka z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży to potwierdziło.

Tak Drodzy Państwo z przyjemnością informujemy, że działania członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa doprowadziły do tego, że dnia 31 lipca na mszy o godz.10 w Campusie Misericordiae w Brzegach w Gminie Wieliczka zostanie poświęcone kolejne już drzewko przez papieża, do naszej Alei Papieskiej mieszczącej się w Pustkowie przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, tym razem przez Papieża Franciszka.

Czytaj więcej: Jedziemy do Papieża Franciszka na Światowe Dni Młodzieży !
 
Drukuj

Serdecznie zapraszamy na zakończenie lata pod Bałtyckim Krzyżem nadziei w Pustkowie 13 września 2014r. (ul. Nadmorska). O godzinie 16 startuje piknik przy muzyce na żywo. Koło Gospodyń Wiejskich zapewnią kiełbaski, kaszanki, pierogi i domowe wypieki.

Czytaj więcej: Zakończenie Lata - Pustkowo 2014
 
Drukuj

Jest już piękną tradycją miłośników żelaznych koni, że wybierają się na Rajd Motocyklowy od Bałtyckiego Krzyża Nadziei w Pustkowie do Krzyża na Giewoncie W Pustkowie przy starcie są z nami Nadmorscy Motocykliści, w tym: Ksiądz Arcybiskup, Proboszcz z Rewala, Policja, Straż Przygraniczna, Wójt z Rewala, Starosta i V-ce Starosta z Gryfina.

Czytaj więcej: Pielgrzymkowy Rajd Motocyklowy - Pustkowo / Giewont
 
Drukuj


Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa zaprasza na Zakończenie Sezonu Letniego w Pustkowie i sezonu motocyklowego 2013. Impreza trwać będzie dwa dni, w sobotę Błonia przy ulicy Słonecznej, Niedziela plac przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei.

Czytaj więcej: Festyn w Pustkowie
 
Drukuj

Zapraszamy przez całe wakacje na cykl turniejów plażowej piłki siatkowej na plaży w nadmorskiej miejscowości Pustkowo. Zgłoszenia: na plaży w Pustkowie odpowiednio w lipcowe i sierpniowe środy, soboty i niedziele 10:00 do 10:30. 

Czytaj więcej: Cykl Turniejów Plażowej Piłki Siatkowej
 
Drukuj

Pielgrzymka - Pustkowo - Giewont fot. Robert Dajczak

Rajd Motocyklowy od Bałtyckiego Krzyża Nadziei w Pustkowie do Krzyża na Giewoncie w Zakopanem 10.08.2013-15.08.2013. Świat usłany jest siecią dróg rozpościerających się na równinie, po wzgórzach i wąwozach. W tym bogato ukształtowanym pejzażu naszego globu poruszają się różnorodne pojazdy jedno- i wielośladowe. W Księdze Ezechiela czytamy, że Prorok Ezechiel wybrał się w podróż na pokrzepiającym umysł i ducha tajemniczo skonstruowanym pojeździe. Pojazd ten sprawnie poruszał się po Ziemi i łagodnie wznosił w powietrze.

Czytaj więcej: V Motocyklowa Pielgrzymka
 
Drukuj

Logo kskp

KOŚCIÓŁ NASZYM DOMEM Spotkanie Formacyjne  Katolickiego Stowarzyszenia  Kolejarzy Polskich PUSTKOWO 14–16 września 2012 r. pod przewodnictwem ks. Ryszarda Marciniaka SAC „NAD BRZEGIEM BAŁTYKU SZUKAMY DRÓG DO PANA BOGA”. Kolejarze polscy wypełniają testament bł. Jana Pawła II

Czytaj więcej: Spotkanie Formacyjne Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich
 
Drukuj

15 września 2012 roku w Pustkowie odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu motocyklowego.

Czytaj więcej: Zakończenie Sezonu Motocyklowego
 
Drukuj

Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa Logo

Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa wraz z Radą Sołecką zaprasza dn. 16.09.2012 o godz.14 na uroczystości związane z V rocznicę posadowienia Bałtyckiego Krzyża Nadziei w Pustkowie.
Czytaj więcej: V Rocznica posadowienia - Bałtyckiego Krzyża Nadziei
 
Drukuj

Motocyklowa Pielgrzymka Pustkowo - zakopane

W piątek 24 sierpnia 2012 roku już po raz czwarty wyruszy Motocyklowy Rajd Pielgrzymkowy Sursum Corda z Pustkowa do Zakopanego. Początek wyprawy zaplanowano na godzinę 7:00 mszą św. przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei w intencji wszystkich startujących w rajdzie. Pielgrzymka będzie liczyła około 70 uczestników na 50 motorach plus pojazdy obsługi technicznej. Głównym organizatorem jest ks. prof. Wiesław Dyk, który jest nie tylko miłośnikiem pojazdów na dwóch kółkach ale także dba o patriotyzm Pustkowa. Celem wyprawy jest własna intencja, pokuta połączona z integracją i dobra przygodą.

Czytaj więcej: Pielgrzymka motocyklowa 24 do 28 sierpnia 2012
 

Ufostępnij na Facebook'u

You are here:   StartAktualnościNajbliższe wydarzenia
| + - | RTL - LTR