Bałtycki Krzyż Nadziei

 

Read more

Nasi Przyjaciele

Read more

Budujemy kościół z naszymi przyjaciółmi

Read more

Projekt naszego Kościoła

Read more

Motocyklowa Pielgrzymka Dwóch Krzyży

Read more

Drukuj

Ta wiadomość zelektryzowała członków małego, ale jak się okazuje bardzo prężnie działającego Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa ,bo niemożliwe stało się możliwe a oficjalne pismo od ks. Stanisława Mieszczaka z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży to potwierdziło.

Tak Drodzy Państwo z przyjemnością informujemy, że działania członków Stowarzyszenia Przyjaciół Pustkowa doprowadziły do tego, że dnia 31 lipca na mszy o godz.10 w Campusie Misericordiae w Brzegach w Gminie Wieliczka zostanie poświęcone kolejne już drzewko przez papieża, do naszej Alei Papieskiej mieszczącej się w Pustkowie przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei, tym razem przez Papieża Franciszka.

 

Radość, wzruszenie i łzy wśród członków stowarzyszenia, że zauważono naszą pracę oraz doceniono idee . Były chwilę zwątpienia i niemocy ale mamy to co sobie założyliśmy. Takimi działaniami tworzymy pomalutku codzienność naszej małej, ale jakże pięknej miejscowości – Pustkowa.

 

Bądźcie z nami!
Szukajcie nas w sektorze 0 tuż przy Papieżu Franciszku dnia 31.07.2016 o godz.10.00 w Brzegach Zobaczycie nas na pewno.
Jedziemy tam z różnymi intencjami ,ale także z modlitwą i prośbą, by dobry Bóg dał nam siłę i moc do dalszego działania a przede wszystkim dał wiarę w ludzi, którzy pomogą nam zbudować kościół w Pustkowie.

Liczymy na wsparcie, jest nas tak niewielu a robimy coś wspaniałego dla tak wielu . Dołącz się do nas i zostań przyjacielem Pustkowa.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa

Ufostępnij na Facebook'u

You are here:   StartAktualnościNajbliższe wydarzeniaJedziemy do Papieża Franciszka na Światowe Dni Młodzieży !
| + - | RTL - LTR