Bałtycki Krzyż Nadziei

 

Read more

Nasi Przyjaciele

Read more

Budujemy kościół z naszymi przyjaciółmi

Read more

Projekt naszego Kościoła

Read more

Motocyklowa Pielgrzymka Dwóch Krzyży

Read more

Kategoria: Minione Wydarzenia
Opublikowano Odsłony: 3968
Drukuj


Zumba Pustkowo - fot. Robert DajczakSerdecznie zapraszamy w każde wakacyjne południe na nadmorskie spotkania z zumbą. Na plaży w Pustkowie, przy boiskach do siatkówki plażowej (zejście na plażę od ul. Spacerowej) codziennie o 12:00 prowadzone są bezpłatne zajęcia z tej nowej formy aktywności ruchowej.

Zumba – innowacyjne połączenie tańca i aerobiku, to ostatnio bardzo modna forma aktywności ruchowej, zainspirowana latynoskimi rytmami. Proste kroki taneczne z różnych form tańca, takich jak: salsa, samba, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba, czy twist w połączeniu z motywującą muzyką stwarzają atmosferę świetnej zabawy, przy której można się zrelaksować, a przede wszystkim spalić zbędne kalorie.

Specjalnie przygotowane zajęcia zumby, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów przynoszą znakomite efekty w postaci wzmocnienia mięśni, korekty sylwetki oraz poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia.A jeśli nawet ćwiczenia fizyczne nie przyniosą od razu wymiernych efektów w postaci jędrnych pośladków, czy kaloryfera na brzuchu, to i tak sama przyjemność, płynąca ze wspólnego ćwiczenia bezpośrednio nad morzem powinna być wystarczającą zachętą do skorzystania choć raz z naszej wakacyjnej oferty. W końcu to nic nie kosztuje :-)

 Maciek Łozdowski CIPR REWAL

Ufostępnij na Facebook'u

You are here:   StartAktualnościMinione WydarzeniaTaniec na Plaży Zumba - Pustkowo
| + - | RTL - LTR