Bałtycki Krzyż Nadziei

 

Read more

Nasi Przyjaciele

Read more

Budujemy kościół z naszymi przyjaciółmi

Read more

Projekt naszego Kościoła

Read more

Motocyklowa Pielgrzymka Dwóch Krzyży

Read more

Kategoria: Minione Wydarzenia
Opublikowano Odsłony: 3205
Drukuj

Polskie Radio Szczecin od wielu lat w okresie wakacji letnich organizuje niezwykłą akcję w czasie której, zarówno dzieci jak i dorośli wypoczywający na plażach Pogorzelicy, Trzęsacza i Pustkowa mogą w złocistym piachu znaleźć cenne skarby. Wystarczy odrobina dobrych chęci i żyłka poszukiwacza by wziąć udział w tej ekscytującej zabawie.

 

Uczestnicy akcji „Wyprawa po lato” mają za zadanie na wydzielonym obszarze plaży dokopać się do dość głęboko ukrytych butelek z kuponami na których zawarta jest informacja o wartości znalezionego skarbu. Do zdobycia jest nawet kilkaset złotych, co niewątpliwie może podreperować urlopowy budżet, nadszarpnięty letnimi szaleństwami. W trakcie wydarzenia na antenie Radia Szczecin można posłuchać relacji na żywo z gorączkowych poszukiwań, dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat gminy Rewal oraz poznać atrakcje jakie oferuje w sezonie letnim.

Do przyjazdu zachęcają miejscowi przedsiębiorcy: lokalni gastronomowie, właściciele parków rozrywki oraz pracownicy Urzędu Gminy opowiadający o urokach wybrzeża rewalskiego oraz przebogatej gamie możliwości na spędzenie czasu wolnego.

 

Daria Mazur

 

 

Ufostępnij na Facebook'u

You are here:   StartAktualnościMinione WydarzeniaW poszukiwaniu skarbów ukrytych w złotym piasku w Pustkowie
| + - | RTL - LTR