Taniec na Plaży Zumba - Pustkowo 2013


Zumba Pustkowo - fot. Robert DajczakSerdecznie zapraszamy w każde wakacyjne południe na nadmorskie spotkania z zumbą. Na plaży w Pustkowie, przy boiskach do siatkówki plażowej (zejście na plażę od ul. Spacerowej) codziennie o 12:00 prowadzone są bezpłatne zajęcia z tej nowej formy aktywności ruchowej.

Zumba – innowacyjne połączenie tańca i aerobiku, to ostatnio bardzo modna forma aktywności ruchowej, zainspirowana latynoskimi rytmami. Proste kroki taneczne z różnych form tańca, takich jak: salsa, samba, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba, czy twist w połączeniu z motywującą muzyką stwarzają atmosferę świetnej zabawy, przy której można się zrelaksować, a przede wszystkim spalić zbędne kalorie.

Specjalnie przygotowane zajęcia zumby, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów przynoszą znakomite efekty w postaci wzmocnienia mięśni, korekty sylwetki oraz poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia.A jeśli nawet ćwiczenia fizyczne nie przyniosą od razu wymiernych efektów w postaci jędrnych pośladków, czy kaloryfera na brzuchu, to i tak sama przyjemność, płynąca ze wspólnego ćwiczenia bezpośrednio nad morzem powinna być wystarczającą zachętą do skorzystania choć raz z naszej wakacyjnej oferty. W końcu to nic nie kosztuje :-)Maciek Łozdowski CIPR REWAL

 • Hits: 6418
 • KONTAKT
  Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa
  ul. Słoneczna 3
  72-345 Pustkowo

  www:
  przyjacielpustkowa.pl
  e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  BS Gryfice O/Rewal
  86 9376 0001 2002 0009 0652 0001

wykonanie/zdjęcia
dajczak.com.pl