• Start
 • Aktualności
 • W poszukiwaniu skarbów ukrytych w złotym piasku w Pustkowie 2014

W poszukiwaniu skarbów ukrytych w złotym piasku w Pustkowie 2014

Polskie Radio Szczecin od wielu lat w okresie wakacji letnich organizuje niezwykłą akcję w czasie której, zarówno dzieci jak i dorośli wypoczywający na plażach Pogorzelicy, Trzęsacza i Pustkowa mogą w złocistym piachu znaleźć cenne skarby. Wystarczy odrobina dobrych chęci i żyłka poszukiwacza by wziąć udział w tej ekscytującej zabawie.

Uczestnicy akcji „Wyprawa po lato” mają za zadanie na wydzielonym obszarze plaży dokopać się do dość głęboko ukrytych butelek z kuponami na których zawarta jest informacja o wartości znalezionego skarbu. Do zdobycia jest nawet kilkaset złotych, co niewątpliwie może podreperować urlopowy budżet, nadszarpnięty letnimi szaleństwami. W trakcie wydarzenia na antenie Radia Szczecin można posłuchać relacji na żywo z gorączkowych poszukiwań, dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat gminy Rewal oraz poznać atrakcje jakie oferuje w sezonie letnim.

Do przyjazdu zachęcają miejscowi przedsiębiorcy: lokalni gastronomowie, właściciele parków rozrywki oraz pracownicy Urzędu Gminy opowiadający o urokach wybrzeża rewalskiego oraz przebogatej gamie możliwości na spędzenie czasu wolnego.

Daria Mazur

 • Hits: 5549
 • KONTAKT
  Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa
  ul. Słoneczna 3
  72-345 Pustkowo

  www:
  przyjacielpustkowa.pl
  e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  BS Gryfice O/Rewal
  86 9376 0001 2002 0009 0652 0001

wykonanie/zdjęcia
dajczak.com.pl