Sezon 2014 w Pustkowie zakończony

Huczne zakończenie sezonu letniego zorganizowane zostało 13 września pod Bałtyckim Krzyżem w Pustkowie”. Wiele ciepłych komentarzy usłyszeli organizatorzy dorocznej imprezy, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez tej najmniejszej, a zarazem najbardziej klimatycznej miejscowości Gminy Rewal.

Mimo iż sezon wakacyjny już za nami sympatycy Pustkowa, mieszkańcy i kuracjusze przebywający w ośrodkach sanatoryjnych i pensjonatach jak zawsze dopisali. Wśród najwierniejszych „Przyjaciół Pustkowa” nie mogło zabraknąć m.in.: Miłośników popularnego „Garbusa’, Motocyklistów, Sybiraków, oraz Kolejarzy. Impreza odbyła się na ul. Nadmorskiej, która od czerwca stała się deptakiem, a ograniczony ruch samochodów sprzyja spacerom wzdłuż morza. Niespodziewaną atrakcją imprezy stało się otwarcie pierwszej w gminie siłowni zewnętrznej, która powstała w „Parku Przyjaciół Pustkowa”. To niewątpliwie ogromna atrakcja dla tak małej miejscowości, gdyż pozwala w aktywny sposób spędzić wolny czas całej rodzinie. Osiem urządzeń rekreacyjnych umożliwia ćwiczenie różnych partii ciała oraz służy ogólnej poprawie wydajności całego organizmu. Inwestycja zrealizowana została ze środków Unii Europejskiej pozyskanych przez Lokalną Grupę Działania Gryflandia, której Gmina Rewal jest członkiem. Zwieńczeniem zakończenia sezonu letniego w Pustkowie była niedzielna Msza św. odpustowa.

 • Hits: 8015
 • KONTAKT
  Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa
  ul. Słoneczna 3
  72-345 Pustkowo

  www:
  przyjacielpustkowa.pl
  e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  BS Gryfice O/Rewal
  86 9376 0001 2002 0009 0652 0001

wykonanie/zdjęcia
dajczak.com.pl